Legyél munkatársunk!

Jelentkezz hozzánk és legyél egy szuper csapat tagja.
Böngéssz az aktuális pozíciók között.

Pozíció

Épületgépész

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Saját csapatunkba keresünk munkatársat. 1996 óta működik cégünk és jelenleg 17 főt foglalkoztat. Generálkivitelezői cégként épületgépészeti és épületvillamossági kivitelezések, tervezési munkák és ehhez tartozó szakipari munkák lebonyolítása a profilunk. Állami, illetve nagy- és középvállalati projekteket bonyolítunk le, rátermett és megbízható kollégáinknak köszönhetően, folyamatos és visszatérő megrendeléseink vannak. Amennyiben szeretnél egy családias és biztos hátterű középvállalatnál dolgozni és hosszútávra tervezel, akkor jelentkezz!

Következő feladatok várnak Rád:
Épületgépészeti rendszerek (kazánházak, lakóépületek) víz, gáz, fűtés szerelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Lánghegeszteni tudás, fűtés, gáz rendszerek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes bérezés
Családias légkör
Munkájának elismerése

Állás, munka területe(i):
Építőipar, Ingatlan

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:
Középiskola

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:
350.000 Ft-tól

Egyéb juttatások:
Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Pest megye

Jelentkezz hozzánk és legyél egy szuper csapat tagja!

Jelentkezni az alábbi adatlap kitöltésével és fényképes önéletrajz csatolásával tudsz.

    A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező!

    Partnereink